Przejdź do treści

Kontenery na gruz w miejscowości Ustanów

Ustanów i okolice – to tu świadczymy usługi wynajmu kontenerów na gruz oraz zajmujemy się odbiorem, a następnie wywozem odpadów z miejsc budowy bądź z lokali po remoncie. Niezależnie od tego, czy przedsięwzięcie renowacyjne wygenerowało mniejszą, czy też większą ilość gruzu, będziemy w stanie skutecznie pozbyć się go z konkretnego terenu. Kolejno zajmiemy się utylizacją odpadów w przyjazny dla środowiska sposób. Nie bez powodu jesteśmy POWER EKO! Jeśli miastem, w którym mieszkasz, jest Ustanów, koniecznie zgłoś się do nas – wspólnie ustalimy korzystne warunki wynajmu kontenera na gruz bądź uzgodnimy termin i miejsce bezpośredniego odbioru odpadów.

Wynajmij kontener na gruz. Ustanów oraz okoliczne rejony

wywóz i odbiór śmieci na terenie UstanowaJesteśmy firmą, która profesjonalnie podchodzi do każdego zlecenia. I tego samego oczekujemy od naszych klientów! Z tego powodu czujemy się zobowiązani poinformować, że zajmujemy się wyłącznie odbiorem gruzu. NIE zaliczają się do niego:

  • opony,
  • eternit,
  • papa,
  • substancje niebezpieczne.

Nasze kontenery na gruz są przystosowane wyłącznie do odpadów budowlanych. Bezpieczne magazynowanie dotyczy: styropianu, płyt kartonowo-gipsowych, elementów ścian, odłamki tynku itp. Pozostawiamy do dyspozycji 3 typy kontenerów, o różnych rozmiarach (pojemnościach). Posiadamy:

  • ponad 20 sztuk kontenerów KP-7, pojemność całkowita: 7 m3,
  • 1 sztukę kontenera KP-14, pojemność całkowita: 14 m3,
  • 3 sztuki kontenerów KP-36, pojemność całkowita: 36 m3.

Fachowe doradztwo w zakresie doboru kontenerów

Jeśli nie wiesz, który z dostępnych kontenerów na gruz sprawdzi się w przypadku wygenerowanych przez Ciebie odpadów budowlanych – służymy fachową poradą! Nasze doświadczenie zebrane w Ustanowie oraz w innych miejscowościach woj. mazowieckiego pozwala doskonale określić, jaki typ kontenera będzie najlepszy. Zdaj się na naszą pomoc! Po skontaktowaniu się zaplanujemy całe przedsięwzięcie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami oraz możliwościami – wychodzimy zawsze naprzeciw naszym klientom, biorąc pod uwagę terminy oraz lokalizacje.

Skorzystaj z naszych fachowych usług już dziś! Ustanów, okolice, a może jeszcze inne miasta w woj. mazowieckim? Koniecznie daj nam znać, gdzie mamy się stawić!

Adres:

POWER EKO Sp. z o. o.
ul. Komornicka 37, 05-555 Tarczyn
NIP: 701-09-96-157 | REGON: 386952879
KRS: 0000858417

Kontakt:

Wynajem, odbiór i wywóz kontenerów na gruz i odpady budowlane – Ustanów