Przejdź do treści

Gruz – wywóz, odbiór i wynajem kontenerów na terenie Grodziska Mazowieckiego

Jesteśmy firmą, która jak nikt inny przykłada się do swojej pracy. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak problematyczny może być wywóz gruzu. Grodzisk Mazowiecki to jedna z miejscowości, w których działamy. Na terenie tego miasta zajmiemy się wszystkimi czynnościami umożliwiającymi sprawne usunięcie materiałów budowlanych, odpadów i innych elementów koniecznych do utylizacji. Należą do nich przede wszystkim: wynajem kontenerów, odbiór gruzu, a następnie jego późniejszy wywóz celem utylizacji w bezpieczny, przyjazny dla środowiska sposób. Współpracujemy z osobami prywatnymi, ale chętnie zgłaszają się do nas także duże przedsiębiorstwa czy deweloperzy. Niezależnie od tego, czy mamy przed sobą odbiór gruzu z budowy domu, remontu mieszkania, czy z jeszcze innego terenu – jesteśmy do tego doskonale przygotowani!

Odbiór i wywóz gruzu – ustalane według potrzeb

wywóz i odbiór śmieci na terenie Grodziska MazowieckiegoOdbiór gruzu to usługa, którą realizujemy, uwzględniając oczekiwania naszych zleceniodawców. Bierzemy pod uwagę termin, a także godziny, w których możliwe będzie usunięcie zalegających odpadów z danego obszaru. Docieramy na osiedla bloków, domów jednorodzinnych, jak również na tereny firm zlokalizowanych w obrębie całego Grodziska Mazowieckiego. Po wstępnych ustaleniach podstawimy kontenery, a po odbiorze zajmiemy się wywozem gruzu oraz jego właściwą utylizacją. Wszystko w oparciu o najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nasze pojazdy i kontenery są przystosowane do wywozu gruzu, dlatego można mieć pewność, że wszystkie elementy zostaną zabrane, a następnie przetransportowane w bezpieczny sposób.

Wynajem kontenerów na własny użytek

Wywóz gruzu to nie wszystko. Mieszkańcom Grodziska Mazowieckiego możemy zaproponować też podstawienie odpowiednich pojemników na miejsce budowy. To znakomita opcja pod względem finansowym, ponieważ nie trzeba ponosić wysokich kosztów zakupu pojemnika na własność, który i tak nie byłby przydatny w późniejszym czasie. Poza tym wynajem kontenerów docenią wszystkie osoby, którym zależy na nieograniczonym dostępie do pojemnika podczas usuwania odpadów. Przed Tobą niewielki, ale skomplikowany remont obejmujący wyburzenie ścian? A może budowa domu? Wynajem kontenerów oraz późniejszy odbiór i wywóz zalegającego gruzu to najlepsza, kompleksowa opcja. Zajmiemy się wszystkim od A do Z, a także dobierzemy odpowiedni rozmiar kontenerów. W ofercie mamy pojemniki:

  • KP-7 (o poj. 7 m³), dysponujemy ponad 20 szt.
  • KP-14 (o poj. 14 m³), w ilości 1 szt.
  • KP-36 (o poj. 36 m³), na stanie 3 szt.

Cena wynajmu kontenerów uzależniona jest od miejsca, w które mają być dostarczone. Uwzględnia także rodzaj przewożonego towaru.

Uwaga! Zabrania się wrzucania odpadów takich jak: eternit, opony, papa, odpady niebezpieczne.

Adres:

POWER EKO Sp. z o. o.
ul. Komornicka 37, 05-555 Tarczyn
NIP: 701-09-96-157 | REGON: 386952879
KRS: 0000858417

Kontakt:

Wynajem kontenerów na gruz i odpady budowlane – Grodzisk Mazowiecki