Przejdź do treści

Wynajem kontenerów na gruz w Raszynie

Remont bądź budowa nowego obiektu – zarówno jeśli chodzi o te prywatne, jak i publiczne realizacje – może przysporzyć nie lada problemów. Ale z nami nie ma rzeczy niemożliwych! EKO POWER zajmuje się wywozem odpadów budowlanych oraz ich późniejszą utylizacją, dlatego raz na zawsze pozbądź się problemu zalegających nieczystości! Proponujemy zarówno bezpośredni odbiór oraz wywóz, jak i podstawienie kontenera na gruz do samodzielnego napełnienia, w zależności od potrzeb. Z tej opcji chętnie korzystają mieszkańcy Raszyna, przeprowadzający remonty na wielką skalę. Jesteśmy wyposażeni w sprawdzone pojazdy przeznaczone do transportu odpadów wielkogabarytowych.

Flota kontenerów na gruz w miejscowości Raszyn

wywóz i odbiór śmieci na terenie Raszyna

Jakimi kontenerami dysponujemy? Są to pojazdy przeznaczone do wywozu gruzu od 7 do 36 m3 odpadów. Zestawienie naszej floty przedstawia się następująco:

  • mniejsze ilości odpadów budowlanych zmieszczą się do kontenerów KP-7, o pojemności całkowitej 7m3. Posiadamy ponad 20 tego typu pojemników, dlatego istnieje możliwość podstawienia kilku jednocześnie, jeśli pozwalają na to możliwości terenu;
  • odpady o średniej objętości, nieprzekraczającej 14 m3 jesteśmy w stanie składować w kontenerach KP-14. Dysponujemy jednym kontenerem tego typu, dostępny jest on dla klientów z Raszyna i okolic zależnie od ilości zleceń (o niej poinformujemy podczas ustalania szczegółów),
  • jesteśmy w stanie przewieźć większe odpady gruzowe, których całkowita objętość będzie mniejsza lub równa 36 m3. W tym celu wykorzystujemy kontenery na gruz KP-36, jesteśmy wyposażeni w trzy sztuki tych kontenerów.

Jeśli kontenery na gruz w Raszynie, to tylko z POWER EKO!

Wywóz gruzu nie stanowi dla nas żadnego problemu – zajmujemy się tym od lat i zdążyliśmy zdobyć fachowe doświadczenie na terenie Raszyna oraz okolicznych miejscowości na terenie woj. mazowieckiego. Nasze usługi są w pełni profesjonalne, a przy tym rzetelne, ponieważ zawsze i bezwzględnie przestrzegamy ustalonych przez siebie zasad.

Jedną z nich jest wyznaczenie odpadów, jakie mogą być wrzucane do kontenerów, a których z kolei zakazuje się magazynować. Wśród odpadów ZABRONIONYCH znajdują się m.in.: papa, opony, eternit czy odpady pochodzenia chemicznego, określane jako niebezpieczne (np. przedmioty łatwopalne).

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami, a my postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin realizacji usługi oraz dopasujemy odpowiednie rozmiary kontenerów na gruz do Twoich potrzeb. Postaw na moc, jaką daje POWER EKO!

Adres:

POWER EKO Sp. z o. o.
al. Krakowska 30, 05-555 Tarczyn
NIP: 701-09-96-157 | REGON: 386952879
KRS: 0000858417

Kontakt:

Wynajem, odbiór i wywóz kontenerów na gruz i odpady budowlane – Raszyn