Przejdź do treści

Wynajem kontenerów i odbiór gruzu na terenie Nadarzyna

Miejsca budowy lub remontów często obfitują w zalegające odpady. Generują one szereg uciążliwych problemów, a jednym z nich jest wywóz. W przypadku pozbycia się gruzu należy zorganizować profesjonalny transport – dla POWER EKO takie działania to codzienność! Zajmujemy się odbiorem, wywozem i przewozem odpadów budowlanych, ale proponujemy także podstawienie kontenerów na gruz. Pomagamy tym samym oczyścić obiekt ze zbędnych odpadków, co sprawia, że przestrzeń prezentuje się schludnie, a jej właściciele zyskują miejsce do dalszej aranżacji. Nasze usługi świadczymy w Nadarzynie i innych miastach woj. mazowieckiego.

Kontener na gruz dopasowany do potrzeb

wywóz i odbiór śmieci na terenie NadarzynaProponujemy m.in. podstawienie kontenerów na terenie Nadarzyna bądź okolicznych rejonów. Każdy kontener przeznaczony na odpady budowlane cechuje się solidnym wykonaniem, dzięki czemu jest w stanie magazynować gruz i inne pozostałości po budowie bądź remoncie. Ważne jest jednak przestrzeganie kilku zasad:

  • kontenery są przeznaczone WYŁĄCZNIE na gruz/odpady budowlane,
  • nie można wrzucać do nich elementów takich jak opony, papa, eternit,
  • wynajęte kontenery nie są przystosowane do magazynowania i przewozu odpadów niebezpiecznych.

Dysponujemy kontenerami na odpady budowlane w kilku rozmiarach, począwszy od kontenerów KP-7 (pojemność: 7 m3, ilość: ponad 20 sztuk), przez KP-14 (pojemność: 14 m3, ilość: 1 sztuka), po KP-36 (pojemność: 36 m3, ilość: 3 sztuki). Cena ich wynajmu zależy od miejsca, w które mamy je dostarczyć, a także od rodzaju przewożonych odpadów.

Wywóz gruzu na terenie Nadarzyna i okolic

Oprócz wynajmu kontenerów świadczymy także usługę, jaką jest wywóz gruzu. Nadarzyn bądź okoliczne miejscowości – to tutaj możemy, po wcześniejszym ustaleniu, odebrać odpady budowlane z miejsc prywatnych oraz publicznych. Wywóz gruzu realizujemy terminowo i zawsze na korzyść klienta. Ponadto zabezpieczamy odpowiednio odpady, aby nie stwarzać zagrożenia podczas transportu. Z nami pozbycie się pozostałości po budowie to pestka!

Adres:

POWER EKO Sp. z o. o.
ul. Komornicka 37, 05-555 Tarczyn
NIP: 701-09-96-157 | REGON: 386952879
KRS: 0000858417

Kontakt:

Wynajem kontenerów na gruz i odpady budowlane – Nadarzyn