Przejdź do treści

Wynajem kontenerów na gruz w Tarczynie

Kompleksowe usługi z zakresu odbioru i wywozu odpadów po remoncie lub budowie? Zdaj się na naszą fachową pomoc – POWER EKO daje Ci możliwość wynajmu kontenera na gruz w Tarczynie, a także zajmie się odbiorem gruzu ze wskazanego miejsca. Nasz profesjonalizm przekłada się na rzetelną obsługę od A do Z – nie zostawimy Cię z problemem zalegających nieczystości, które wiemy, że generują sporo problemów. Zaufaj nam! Zrealizowaliśmy już wiele przewozów gruzu w Tarczynie oraz pobliskich miejscowościach. Teraz Ty dołącz do grona zadowolonych klientów!

Kontenery Tarczyn. Wybierz odpowiedni rozmiar

wywóz i odbiór śmieci na terenie Grójca

Dajemy możliwość skorzystania z kilku kontenerów, abyś mógł dopasować ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Na terenie Tarczyna dysponujemy kontenerami na gruz o oznaczeniach:

  • KP-7 – kontener na gruz przeznaczony do odpadów maksymalnie wynoszących 7 m3. Na stanie: ponad 20 kontenerów,
  • KP-14 – kontener mieszczący 14 m3 gruzu, posiadamy wyłącznie 1 pojemnik o takiej kubaturze,
  • KP-36 – największy kontener na gruz mieszczący maks. 36 m3 odpadów, dysponujemy 3 sztukami.

Zdecyduj sam, który kontener na gruz sprawdzi się w Twoim przypadku – oblicz przede wszystkim skalę remontu, a także ilość wygenerowanych odpadów. Jeśli renowacja była przeprowadzona tylko w jednym pomieszczeniu bądź w kilku mniejszych, możesz postawić na kontener KP-7, z kolei w przypadku rozległych konstrukcji budowlanych lepszą opcją będzie kontener na gruz KP-36.

Odbiór gruzu – Tarczyn i okolice. Bezwzględne zasady

Niezależnie od rozmiaru w naszych kontenerach nie mogą być umieszczane elementy szkodliwe. Zaliczają się do nich opony, papa, eternit czy produkty pochodzenia chemicznego, np. substancje łatwopalne. Oświadczamy, że odbiór tego typu odpadów nie będzie mógł być zrealizowany.

Tarczyn i okolice to region Twojego zamieszkania? Zacząłeś remont nieruchomości w tym mieście? Świetnie się składa! Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zarówno jeśli chodzi o wynajem kontenerów, jak i o bezpośredni odbiór gruzu. Wspólnie znajdziemy dogodny termin oraz omówimy dokładną lokalizację podstawienia naszych kontenerów. Postaw na POWER EKO!

Adres:

POWER EKO Sp. z o. o.
al. Krakowska 30, 05-555 Tarczyn
NIP: 701-09-96-157 | REGON: 386952879
KRS: 0000858417

Kontakt:

Wynajem, odbiór i wywóz kontenerów na gruz i odpady budowlane – Tarczyn