Przejdź do treści

Wynajem kontenerów i odbiór odpadów budowlanych na terenie Piaseczna

Zalegające odpady budowlane? Dla osób, które są w trakcie remontu bądź budowy, jest to uciążliwe. Właśnie wtedy do akcji wkracza POWER EKO! Chętnie podejmiemy się realizacji odbioru gruzu m.in. w Piasecznie. W tej miejscowości już wielokrotnie zajmowaliśmy się usuwaniem odpadów z terenów budowy, z mieszkań, a nawet z przestrzeni publicznych czy przedsiębiorstw. Za cel obieramy sobie profesjonalizm, skuteczność, a przy tym dyspozycję i fachowe doradztwo (np. w zakresie doboru kontenerów). Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by zagwarantować profesjonalny, a przy tym bezpieczny wywóz gruzu lub dogodny wynajem kontenerów. Piaseczno i okolice – to tu działamy!

Kontenery na gruz. Piaseczno, woj. mazowieckie

wywóz i odbiór śmieci na terenie PiasecznoJesteśmy w stanie dostarczyć kontenery na terenie gminy Piaseczno i nie tylko. Pomieszczą one nawet największe odpady budowlane, które często powstają w wyniku budowy nowych obiektów bądź renowacji (całkowitej przebudowy) starych. W zależności od ilości gruzu, jaką trzeba będzie zutylizować, można zdecydować się na kontenery:

  • KP-7 – najmniejszy, o pojemności 7 m³. Posiadamy ponad 20 sztuk tego typu kontenerów;
  • KP-14 – średni, o pojemności 14 m³. Na stanie 1 sztuka;
  • KP-36 – największy, mieszczący 36 m³ odpadów. Dysponujemy 3 sztukami.

W każdym przypadku ważne jest przestrzeganie zasad korzystania z wynajętych kontenerów. Nie mogą być do nich wrzucane odpady szkodliwe i niebezpieczne, ponadto zabrania się umieszczania w nich papy, opon czy eternitu. Nasze kontenery są przeznaczone wyłącznie na gruz budowlany, tj. elementy konstrukcyjne ścian działowych, nośnych, resztki dachówek czy materiałów użytych do stawiania fundamentów. Koszt wynajmu kontenerów w Piasecznie uzależniony jest od miejsca, w które mamy dostarczyć pojemniki. Rolę gra także rodzaj wywożonych odpadów. Wszystkie szczegóły zawsze ustalamy z korzyścią dla naszych klientów.

Wywóz gruzu. Piaseczno i okolice

Nasze pojazdy są przystosowane do przewozu gruzu, dlatego nie trzeba obawiać się o nieodpowiednie warunki podczas transportu. Dokładamy wszelkich starań, aby właściwie zabezpieczyć odpady przed przypadkowym wydostaniem się poza obszar kontenera w trakcie przewożenia do docelowego miejsca składowania. Wynajem kontenera, jak również późniejszy wywóz gruzu to usługi, które cieszą się wysoką popularnością wśród mieszkańców Piaseczna – mamy tu na myśli osoby, które właśnie w tej lokalizacji zdecydowały się na budowę domu bądź generalny remont lokalu mieszkalnego. Problemu nie stanowi dla nas dojechanie na plac budowy obiektu przemysłowego, domu jednorodzinnego czy na osiedle, by zabrać gruz z mieszkania (np. po wyburzeniu ścian). W każdym przypadku gwarantujemy zadowolenie ze świadczonych usług. Dla nas na pierwszym miejscu zawsze znajduje się klient!

Zapraszamy wszystkie osoby z Piaseczna i nie tylko do ustalenia istotnych kwestii!

Adres:

POWER EKO Sp. z o. o.
ul. Komornicka 37, 05-555 Tarczyn
NIP: 701-09-96-157 | REGON: 386952879
KRS: 0000858417

Kontakt:

Wywóz gruzu – wynajem kontenerów na gruz i odpady budowlane – Piaseczno