Przejdź do treści

Kontenery na gruz – Góra Kalwaria

POWER EKO to najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o pozbycie się zalegających odpadów powstałych na skutek prac budowlanych, remontowych bądź jeszcze innego pochodzenia. Realizujemy nasze usługi kompleksowo i z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia. Proponujemy wywóz odpadów, ale także wynajęcie wielkogabarytowych pojemników do samodzielnego napełnienia. Każdy dostępny w naszej flocie kontener na gruz możemy wynająć na terenie Góry Kalwarii, w woj. mazowieckim, a także dojedziemy do okolicznych miejscowości. Z nami usunięcie gruzu i innych pozostałości budowlano-remontowych jest niezwykle proste! Zachęcamy do kontaktu już dziś.

Kontener na gruz do wynajęcia w Górze Kalwarii

wywóz i odbiór śmieci na terenie Góry KalwariiZależy nam na tym, by usługi przeprowadzać solidnie, gwarantując najwyższą satysfakcję z każdej przeprowadzonej realizacji. Stanowimy ułatwienie dla osób prywatnych, ale także dla sektorów publicznych – z nami wywóz odpadów bądź wynajęcie kontenera na gruz jest na wyciągnięcie ręki i możliwe w każdym przypadku! Pragniemy zaznaczyć, że w swojej pracy trzymamy się ustalonych reguł, dlatego zawsze o to samo prosimy naszych klientów. Bezwzględnie należy:

  • umieszczać w kontenerach przedmioty wyłącznie budowlane, takie jak gruz, pozostałości tapet, płyty kartonowo-gipsowe, stolarka okienna,
  • trzymać się rozmiaru kontenera przeznaczonego na gruz, tj. dopasować jego kubaturę do rozpiętości planowanych robót,
  • przestrzegać bezpieczeństwa w zakresie składowania odpadów, a także zwracania uwagi na sam kontener, aby wrzucany gruz nie uszkodził jego struktury.

Kontener na gruz – zasady użytkowania

KONIECZNIE musimy poinformować, że nasze kontenery na gruz nie są przeznaczone do składowania w nich:

  • eternitu,
  • opon,
  • papy,
  • odpadów niebezpiecznych, w tym chemikaliów itp.

Składowanie tego typu odpadów mogłoby uszkodzić powierzchnię naszych kontenerów, a dodatkowo przysporzyć nam problemów w zakresie dalszego sortowania nieczystości. Aby ułatwić pracę sobie i przedstawicielom naszej firmy, prosimy o bezwzględne przestrzeganie ustalonych wymogów.

Rozmiary kontenerów na gruz dostępnych dla klientów z Góry Kalwarii

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem przeznaczonym do odbioru oraz wywozu gruzu. Kontenery, jakie możemy zaproponować, to kolejno:

  • KP-7 (o pojemności 7m3, na stanie posiadamy więcej niż 20 sztuk pojazdów),
  • KP-14 (pojemność 14 m3, jesteśmy zaopatrzeni w jeden kontener na gruz w tym rozmiarze),
  • KP-36 (mamy 3 sztuki pojazdów, każdy mieści 36 m3 odpadów).

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wywóz gruzu to dla Ciebie problem? Dla nas żaden! Czekamy na zgłoszenia z Góry Kalwarii oraz okolicznych rejonów.

Adres:

POWER EKO Sp. z o. o.
ul. Komornicka 37, 05-555 Tarczyn
NIP: 701-09-96-157 | REGON: 386952879
KRS: 0000858417

Kontakt:

Wynajem, odbiór i wywóz kontenerów na gruz i odpady budowlane – Góra Kalwaria