Przejdź do treści

Kontenery na gruz – wynajem i odbiór

Odbiór gruzu, jego wywóz lub wynajem kontenerów? W tym zakresie nie mamy sobie równych. POWER EKO zawsze staje na wysokości zadania, jeżeli chodzi o utylizację odpadów budowlanych z wielu miejsc. Działamy m.in. w Pruszkowie i to właśnie tu zrealizowaliśmy już wiele zleceń. Nasi klienci mogą skorzystać z oferty odbioru gruzu z terenów budowy prywatnej, publicznej bądź z całkowicie innego miejsca – zapewniamy kompleksowe usługi niezależnie od lokalizacji! Pragniemy zaznaczyć, że nie ma dla nas nic ważniejszego od zadowolenia naszych klientów, dlatego wszystkie szczegóły dotyczące odbioru i wywozu gruzu ustalamy zawsze z korzyścią dla nich.

Wywóz gruzu. Pruszków i okolice

wywóz i odbiór śmieci na terenie PruszkówZajmujemy się wywozem gruzu na terenie Pruszkowa oraz okolicznych miejscowości. Wykorzystujemy w tym celu odpowiednie pojazdy, które są przystosowane do przewozu odpadów budowlanych, a jednocześnie dbamy też o bezpieczeństwo swoje i innych w trakcie przewozu. Po skontaktowaniu się z naszą firmą wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące odbioru gruzu, tj. miejsce, dogodną datę oraz czas, a następnie – po odebraniu odpadów – zajmiemy się ich przetransportowaniem w odpowiednie miejsce, pozostawiając teren czysty, wolny od pozostałości po budowie.

Kontener na gruz. Wynajem w Pruszkowie

Oferujemy także wynajem kontenerów przeznaczonych do gromadzenia odpadów budowlanych. Dysponujemy kontenerami takimi jak:

  • KP-7, czyli kontener, którego pojemność wynosi 7 m3 (posiadamy ponad 20 szt.),
  • KP-14, o pojemności 14 m3 (mamy 1 szt.),
  • KP-36, największy z dostępnych kontener o poj. 36 m3 (dysponujemy 3 szt.).

Należy pamiętać, że wynajem kontenerów wiąże się z przestrzeganiem ściśle ustalonych przez nas zasad. Pod żadnym pozorem nie mogą znaleźć się w nich odpady takie jak papa, opony, eternit czy innego typu zanieczyszczenia zagrażające zdrowiu/życiu/środowisku.

Koszt wynajmu kontenerów zależy od miejsca, w których mają się one znaleźć. W kwestii ceny znaczenie ma także rodzaj wywożonych odpadów. Po ustaleniu szczegółów wycenimy całość jak najkorzystniej!

Adres:

POWER EKO Sp. z o. o.
al. Krakowska 30, 05-555 Tarczyn
NIP: 701-09-96-157 | REGON: 386952879
KRS: 0000858417

Kontakt:

Wynajem kontenerów na gruz i odpady budowlane – Pruszków