Przejdź do treści

Wynajem kontenerów na gruz w Mszczonowie

Zastanawiasz się, jak poradzić sobie z zalegającymi odpadami pozostałymi po remoncie mieszkania? Jesteś w trakcie budowy i ilość gruzu zaczyna Cię przytłaczać?

A może właśnie odnowiłeś swój lokal restauracyjny, usuwając z niego ściany i tworząc bardziej przestronne miejsce? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań, Twoja odpowiedź brzmi TAK – nadchodzimy z pomocą!

Wywóz gruzu w kontenerach. Mszczonów i okolice

wywóz i odbiór śmieci na terenie MszczonowaProponujemy profesjonalny wywóz gruzu na terenie Mszczonowa, w woj. mazowieckim. Chętnie podejmiemy się realizacji dotyczących usunięcia odpadów budowlanych z miejsca remontu bądź powstawania nowych konstrukcji. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Podczas gdy Ty będziesz mógł skupić się na wykańczaniu i dekorowaniu przestrzeni, my podołamy problemowi zalegających odpadów takich jak płyty kartonowo-gipsowe, niektóre typy pokryć dachowych, tapety czy części konstrukcyjne ścian. Odpady są składowane w przeznaczonych do tego pojemnikach. Każdy kontener na gruz mieści od 7 do 36 m3 resztek, zależnie od modelu. W EKO POWER dysponujemy kontenerami:

  • ponad 20 sztukami kontenerów KP-7: na gruz o maksymalnej pojemności 7 m3,
  • 1 sztuką KP-14: kontenera przeznaczonego na gruz o poj. 14 m3,
  • trzema sztukami KP-36: dedykowanymi odpadom w granicach 36 m3.

Kontener na gruz – zalecenia dot. składowania odpadów

Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, co potwierdza wieloletnie doświadczenie zdobywane w zakresie wywozu gruzu na terenie Mszczonowa i okolicznych miejscowości w woj. mazowieckim. Jako że cenimy sobie kompleksowe podejście, a jednocześnie przestrzegamy ściśle ustalonych przez siebie zasad, o to samo prosimy wszystkich naszych klientów. Z tego powodu musimy zaznaczyć, że dostępne kontenery, niezależnie od wielkości, NIE SĄ przeznaczone do:

  • magazynowania eternitu, opon i innych tego typu odpadów,
  • składowania papy i pochodnych jej tworzyw,
  • wywozu substancji niebezpiecznych.

Mszczonów: wywóz gruzu i wynajem kontenerów

Pozostałe odpady powstałe w wyniku remontu bądź stawiania nowej konstrukcji budowlanej chętnie zabierzemy, a następnie zajmiemy się ich utylizacją. Wywóz gruzu zawsze dopasowujemy do oczekiwań naszych klientów, dlatego po skontaktowaniu się ustalimy szczegóły na temat planowanej daty, godziny oraz wskażesz dokładną lokalizację w Mszczonowie – podasz ulicę, na której mają stawić się nasi pracownicy. Działamy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, dlatego masz pewność, że całe przedsięwzięcie odbędzie się tak, jak sobie tego życzysz! Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami, a my zrealizujemy wywóz bądź udostępnimy Ci niezbędną ilość kontenerów na gruz na własny użytek. Mszczonów i okolice – czekamy!

Adres:

POWER EKO Sp. z o. o.
al. Krakowska 30, 05-555 Tarczyn
NIP: 701-09-96-157 | REGON: 386952879
KRS: 0000858417

Kontakt:

Wynajem, odbiór i wywóz kontenerów na gruz i odpady budowlane – Mszczonów