Przejdź do treści

Kontenery na gruz – Wólka Kosowska

Jeśli rozciąga się przed Tobą widmo remontu bądź rozległej przebudowy obiektu, to nie musisz dłużej zastanawiać się, co zrobić z wygenerowaną toną odpadów. Powierz to zadanie specjalistom! Zajmujemy się odbiorem, wywozem i utylizacją nieczystości takich jak styropian, płyty G-K, elementy ceglane, ceramiczne oraz pozostałe. WAŻNE! Już na wstępie pragniemy zaznaczyć, że kontenery na gruz nie są dostosowane do wrzucania opon, papy, eternitu czy substancji chemicznych, dlatego tego typu odpady NIE MOGĄ znaleźć się w ich wnętrzu. Pozostałymi jednak zajmiemy się z czystą przyjemnością! Zdaj się na nasze doświadczenie, wiedzę i fachowe podejście. Wólka Kosowska jest terenem, na którym realizujesz obecnie prace budowlane? Świetnie się składa – to tutaj działamy!

Kontenery na gruz. Rodzaje i wielkości

wywóz i odbiór śmieci na terenie Wólki KosowskiejNasza oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców Wólki Kosowskiej, którzy chcą pozbyć się zalegającego gruzu. Kontenery, w jakie jesteśmy wyposażeni, to kolejno:

  • model KP-7: posiadamy ponad 20 sztuk. Kontener na gruz KP-7 cechuje się maksymalną pojemnością gruzu na poziomie 7 m3;
  • model KP-14: posiadamy 1 sztukę. Kontener KP-14 może pomieścić 14 m3 odpadów budowlanych,
  • model KP-36: posiadamy 3 sztuki. Kontener KP-36 mieści w sobie aż 36 m3 gruzu, stąd jest polecany do dużych realizacji.

Pomoc w wyborze kontenera dla klientów z Wólki Kosowskiej

Masz problem, jeśli chodzi o określenie, który kontener na gruz wybrać? Od tego jesteśmy my! Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły: przekaż nam, jaka jest rozpiętość realizacji oraz jaki zakres prac był wykonywany podczas budowy/remontu. My, bazując na naszym doświadczeniu zdobytym na terenie Wólki Kosowskiej, przeanalizujemy dane i dopasujemy wielkość kontenera stosownie do objętości gruzu. Gwarantujemy, że decyzja będzie podjęta błyskawicznie, co nie wydłuży czasu całkowitej realizacji – Twojego budynku i naszych zadań!

Skontaktuj się z nami już dziś!

Stawiamy na profesjonalizm w każdym calu. Zdaj się na naszą fachową pomoc zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz pozbyć się zalegających odpadów. Ciesz się uporządkowaną przestrzenią niezależnie od stopnia skomplikowania realizacji! Wyburzone ściany, a może pozostałości po budowie? Dla nas nie ma zadań, których nie bylibyśmy w stanie wykonać. Skontaktuj się z nami już dziś. Wólka Kosowska – na klientów z tego rejonu czekamy!

Adres:

POWER EKO Sp. z o. o.
al. Krakowska 30, 05-555 Tarczyn
NIP: 701-09-96-157 | REGON: 386952879
KRS: 0000858417

Kontakt:

Wynajem, odbiór i wywóz kontenerów na gruz i odpady budowlane – Wólka Kosowska