Przejdź do treści

Wynajem kontenerów i odbiór gruzu na terenie Grójca

W POWER EKO doskonale wiemy, że zalegający gruz może przysparzać wiele problemów. To nie tylko brak miejsca czy niemożność podjęcia dalszych czynności, ale także utrudnienia logistyczne związane z jego wywozem. Tym jednak nie trzeba się martwić – my zajmiemy się wywozem odpadów budowlanych od A do Z! Grójec to jedna z miejscowości woj. mazowieckiego, w której działamy. Podejmiemy się każdej realizacji, zarówno tej dotyczącej odbioru gruzu z prywatnej posesji, jak i miejsca budowy obiektu publicznego. Poza tym jesteśmy w stanie wynająć kontenery na zróżnicowane odpady budowlane. Wszystkie zainteresowane osoby z Grójca i okolic zapraszamy do kontaktu!

Dopasowany pod kątem rozmiaru kontener na gruz. Grójec i nie tylko​

wywóz i odbiór śmieci na terenie GrójcaWśród naszych usług znaleźć można wynajem kontenerów. Dostarczamy je na terenie Grójca oraz okolicznych miejscowości, uwzględniając przy tym specyfikację potrzeb, materiały, jakie znajdą się w ich wnętrzu, a także lokalizację. Od tych czynników zależeć będzie cena, jednak nie trzeba obawiać się o wysokie koszty – zawsze działamy na korzyść naszych klientów. Możliwy jest wynajem kontenerów takich jak:
  • KP-7: pojemność 7 m3, na stanie: ponad 20 sztuk,
  • KP-14: pojemność 14 m3, na stanie: 1 sztuka,
  • KP-36, pojemność 36 m3, na stanie: 3 sztuki.
Jesteśmy firmą, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, jednak ustalamy pewne zasady. Muszą być one bezwzględnie przestrzegane. W naszych kontenerach nie mogą znaleźć się:
  • papa,
  • eternit,
  • opony,
  • odpady niebezpieczne dla zdrowia i życia (np. chemikalia).

Wywóz gruzu na terenie Grójca

Realizujemy usługi wywozu gruzu na terenie Grójca i okolic. Chętnie podejmiemy się usunięcia odpadów budowlanych z miejsca budowy/remontu domu jednorodzinnego od osób prywatnych, ale także poradzimy sobie z większymi zleceniami, np. od deweloperów. Zorganizujemy dogodny odbiór gruzu o ustalonej porze, a następnie odpowiednio go zabezpieczymy i zutylizujemy we właściwy sposób, tj. przyjazny środowisku. Dzięki naszej rzetelności zyskuje się pewność, że wywóz gruzu odbywa się tak, jak powinien!
Adres:

POWER EKO Sp. z o. o.
ul. Komornicka 37, 05-555 Tarczyn
NIP: 701-09-96-157 | REGON: 386952879
KRS: 0000858417

Kontakt:

Wynajem, odbiór i wywóz kontenerów na gruz i odpady budowlane – Grójec